زندگینامه و عکس های هری کین و همسرش

هری ادوارد کین (Harry Edward Kane) که برای همه به نام هری کین یا The Golden Boy معروف است، یکی از بازینان حرفه ای فوتبال است که در حال حاضر در لیگ برتر انگلستان در باشگاه تاتنهام بازی میکند. وی همچنین بازیکن تیم ملی انگلستان نیز هست.

اگر شما نیز یکی از دنبال کنندگان بازی های حرفه ای فوتبال در لیگ انگلستان باشید، حتماً نام هری کین و افتخارات و قهرمانی های وی را شنیده اید. هری کین دلیل برنده شدن پیش بینی فوتبال علاقمندان به بازی های لیگ برتر انگلستان است.

هری کین بازیکن تیم فوتبال انلگستان و باشگاه تاتنهام

در این مقاله میخواهیم با هری کین و زندگی اون بیشتر آشنا شویم و دلیل موفقیت های او در فوتبال را بدانیم. همچنین میتوانید عکس های جدید هری کین به همراه همسرش کیتی گودلند را در انتهای مقاله مشاهده کنید.

عکس همسر هری کین
عکس همسر هری کین

بیشتر بخوانید: زندگینامه کریستیانو رونالدو + عکس های همسرش

با هری کین آشنا شوید

هری کین یکی از بازیکنان حرفه ای انگلستان است که به عنوان مهاجم در لیگ برتر انگلستان برای باشگاه تاتنهام هاتسپر و همچنین به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان مشغول بازی است.

هری کین بازیکن تیم فوتبال انلگستان و باشگاه تاتنهام

از هری کین به عنوان یکی از بهترین بازیکنان مهاجم در دنیا یاد میشود و دلیل آن رکورد گل زنی و بازی پیوسته و بی نقض اوست. رکورد گل زنی وی در باشگاه تاتنهام در رتبه دوم باشگاهی و رتبه سوم کل لیگ برتر انگلستان قرار دارد.

دوران کودکی و نوجوانی

هری کین در 28 جولای سال 1993 در شهر والتامستو کشور انگلستان متولد شد. پدر اون پاتریک کین و مادرش کیم کین هستند که ریشه ایرلندی دارند. هری یک برادر بزرگتر دارد که نام او چارلی است.

هری کین در دوران کودکی

به گفته هری، وی جایی بزرگ شده است که فقط 15 دقیقه تا زمین بازی فاصله داشته و او از همان زمان کودکی بازی فوتبال را دوست داشت و همیشه و در مسابقات محلی شرکت میکرد. وی در سن 6 سالگی در باشگاه محلی ریجوی روور فوتبال بازی میکرد. 

در سال 2004، هری کین به همراه خانواده اش به چینگفورد نقل مکان کردند. هری در همان سال به مدرسه دولتی چینگفورد رفت که مدرسه ای بود که دیوید بکهام نیز در آن تحصیل کرده بود.

هری کین به همراه الگوی دوران کودکی خود یعنی دیوید بکهام

وی الگوی کودکی خود برای فوتبال و ورود به دنیای فوتبال را بازیکنانی مانند جرمین دفو، دیوید بکهام و رونالدو بازیکن پیشگسوت فوتبال برزیل میداند. 

بیشتر بخوانید: زندگینامه ترنت الکساندر آرنولد و عکس دوست دخترش

ورود به دنیای فوتبال

هری کین از دوران کودکی علاقه خاصی به فوتبال داشت و حتی در سن 6 سالگی در باشگاه محلی بازی میکرد. وی دوران کودکی خود را با یادگیری فرهنگ، آداب، سنت ها، موسیقی، هنر و ادبیات لندن گذراند ولی استعداد وی در فوتبال یک امر طبیعی بود که به خانواده مادری وی برمیگشت.

او در سال 2001 عضو آکادمی بازیکنان جوان آرسنال شد و در 2004 به باشگاه تاتنهام پیوست. درخشش هری کین به عنوان بازیکن مهاجم که همه امروزه میدانند در تاتنهام اتفاق افتاد و این باعث شد تا هری به سرعت رشد کند و جایگاه خود در باشگاه را ارتقا دهد.

هری کین در باشگاه تاتنهام هاتسپر

اولین فعالیت بین المللی هری کین نیز در سال 2010 بود. در این سال وی به عنوان بازیکن تیم جوانان زیر 17 سال انگلستان بازی کرد. همچنین تیم جوانان زیر 19 سال این کشور را تا مرحله نیمه نهایی جام قهرمانی یوفا 2012 پیش برد. پس از آن نیز در تیم جوانان زیر 21 سال توپ زنی کرد و پس از آن نیز وارد دنیای فوتبال حرفه ای شد.

فعالیت حرفه ای هری کین

اولین بازی حرفه ای هری کین به عنوان یک بازیکن فوتبال ارشد در بازی های فصلی 2010 و 2011 بود. هری کین توسط تاتنهام به تیم لیتون اورینت منتقل شد و در اولین بازی حرفه ای خود مقابل روچدیل مسابقه را با تساوی 1-1 به پایان رساند.

پس از اینکه انتقال موقت هری به تیم لیتون اورینت با موفقیت همراه بود، جایگاه وی در باشگاه تاتنهام محکم شد. درخشش او به قدری در تاتنهام خوب بود که در سال 2014 از طرف انجمن بازیکنان حرفه ای فوتبال به عنوان بهترین بازیکن سال معرفی شد.

هری کین و جایزه کفش طلایی

وی در بازی های فصلی سال 2016 و 2017 نیز پس از این که 29 گل به ثمر رساند، جایزه کفش طلایی را برای بار دوم دریافت کرد و پنجمین بازیکنی شد که این جایزه برای بار دوم به وی تعلق میگیرد. همچنین در همین سال نیز برای بار سوم توسط انجمن بازیکنان حرفه ای فوتبال به عنوان بازیکن برتر سال شناخته شد.

سال های 2017 و 2018 نیز برای هری کین سال هایی پر از قهرمانی و افتخار در اروپا بود. او پس از به ثمر رساندن 56 گل در تمام مسابقات سال، به عنوان بهترین بازیکن قاره اروپا معرفی شد.

بازی های فصلی 2017 و 2018 برای هری کین با زدن صدمین گلش در لیگ برتر انگلستان به پایان رسید و وی به عنوان بهترین گل زن تاریخ تاتنهام شناخته شد.

بیشتر بخوانید: بهترین سایت های پیش بینی فوتبال

بازی در تیم ملی انگلستان

اولین حضور هری کین در تیم ملی انگلستان و در بازی های بین المللی میان تیم ملی سایر کشور ها در سال 2015 بود. وی در بازی رتبه بندی اروپا-2016 در مقابل لیتوانی ظاهر شد. 80 ثانیه پس از ورود هری به زمین بازی وی اولین گل خود را به ثمر رساند.

هری کین در تیم ملی انگلستان

پس از آن نیز هری 2 گل دیگر در دو بازی بعدی به ثمر رساند و تیم ملی انگلستان را در بازی های رتبه بندی قهرمان کرد. هری کین در سال 2017 کاپیتان تیم ملی انگلستان شد. در سال 2018 نیز تلاشهای وی در بازی های رتبه بندی جام جهانی فیفا 2018 تیم ملی انگلستان را به قهرمانی رساند.

زندگی شخصی و علایق

هری کین به عنوان مرد خانواده شناخته میشود و عقیده دارد که خانواده مهمترین چیز در زندگی اش است. وی عاشق دوست دوران کودکی خود یعنی کیتی گودلند (Katie Goodland) است.

آنها رابطه خود را در سال 2015 علنی کردند و در 2017 نیز نامزدی خود را اعلام نمودند. هری کین و کیتی گودلند در سال 2019 ازدواج کردند. درحال حاضر آنها دو فرزند به نام های آیوی و ویویان دارند.

هری کین و همسرش کیتی گودلند به همراه فرزندانشان

هری کین علاوه بر علاقه به فوتبال، ورزش کردن و گلف، علاقه به تماشای فوتبال آمریکایی و اشپزی نیز دارد.

تصاویر هری کین و همسرش

در ادامه میتوانید برخی از تصاویر جدید هری کین و همسرش کیتی را مشاهده کنید. آنها با یکدیگر زندگی خوشی دارند و گاهاً عکس های دو نفره خود را اینستاگرام منتشر میکنند.

عکس خاستگاری هری کین از همسرش کیتی

عکس خاستگاری هری کین از همسرش
عکس خاستگاری هری کین از همسرش
عکس همسر هری کین با بیکینی
عکس همسر هری کین با بیکینی
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند
عکس مراسم عروسی هری کین و کیتی گودلند
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند
هری کین به همراه همسرش در افتتاحیه فیلم جیمز باند 007
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند
هری کین و همسرش کیتی گودلند در تعطیلات
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند
هری کین و همسرش در استادیوم راگبی (فوتبال آمریکایی)
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند
هری کین به همراه همسر و فرزندانش
عکس همسر هری کین در دوران بارداری
عکس همسر هری کین در دوران بارداری
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند
سلفی هری کین و همسرش در آینه
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند
عکس هری کین و همسرش کیتی گولند

 

بیشتر بخوانید: زندگینامه کریم بنزما و عکس های همسرش

اطلاعات و رکوردها

 • لقب ها: پسر طلایی (The Golden Boy)، مهاجم (The Striker)
 • قد: 188 سانتی نتر معادل 6 فوت و 2 اینچ
 • اولین حضور حرفه ای در فوتبال: 25 آگوست 2011 در بازی باشگاهی و 19 مارس 2015 در تیم ملی انگلستان دربرابر لیتوانی
 • موقعیت بازی: مهاجم
 • مربیان: موریسو پوچتینو
 • مهمترین رکوردها: بازیکن جوان سال انجمن بازیکنان حرفه ای (2014)، کفش طلا لیگ برتر انگلستان (2015 و 2016)، بهترین بازیکن سال انگلستان (2017)
 • تاریخ تولد: 28 جولای 1993
 • کشور و شهر محل تولد: انگلستان، شهر والتامستو
 • دین: مسحیت
 • علایق: ورزش، تماشای فوتبال آمریکایی (راگبی)، گلف، آشپزی
 • ارزش بازیکن: 50 میلیون دلار
 • درآمد سالانه: 12 میلیون دلار
5/5 - (7 امتیاز)
مقاله قبلیعکس کریم بنزما و همسرش + زندگینامه
مقاله بعدیمقایسه بازی انفجار رویال و بازی انفجار کلاسیک

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید