پیش بینی بازی فوتبال ایران آمریکا جام جهانی 2022 قطر

در این مقاله قصد داریم تاریخچه بازی دو تیم ایران و آمریکا را بررسی کنیم تا بتوانیم پیش بینی بهتری از نتیجه این مسابقه فوتبال داشته باشیم. بازی ایران و امریکا همیشه هم از جنبه ورزشی و هم از نظر سیاسی بسیار پر اهمیت بوده است. ما نگاهی کوتاه به بازی های گذشته ایران-امریکا خواهیم انداخت تا بتوانیم شانس خود را در پیشبینی بازی این دو تیم در جام جهانی قطر بالا ببریم. با توجه به شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر وب سایت ایران گمبلینگ به صورت روزانه تحلیل و آنالیز بازی های فوتبال تیم های ملی را منتشر می کند تا بتوانید در پیش بینی فوتبال از این اطلاعات استفاده کنید.

تاریخ روز و ساعت بازی ایران آمریکا؟

بازی ایران و آمریکا (جام جهانی 2022، 8 آذر) در قطر برگزار خواهد شد.

سوابق و تاریخچه بازی های گذشته ایران امریکا

دو تیم فوتبال ایران و امریکا تا به حال ۲ بار در مقابل یکدیگر بازی کردند. نتیجه این دو بازی فوتبال یک برد برای تیم ملی ایران و یک تساوی بوده است.

این دو تیم برای اولین بار در خرداد ماه سال ۱۳۷۷ با یکدیگر بازی کردند. این بازی در شهر لیون فرانسه انجام شد و با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع ایران به پایان رسید. به علت تنش های سیاسی ایران و امریکا، این بازی به بازی قرن شناخته می شود.

بازی دوم ایران و امریکا در شهر لس انجلس امریکا و در سال ۱۳۷۸ انجام شد. این بازی به صورت دوستانه بود و مهدی مهدوی کیا در این بازی یک گل برای تیم ایران به ثمر رسانید.

5/5 - (7 امتیاز)
مقاله قبلیسایت پیش بینی فوتبال جام جهانی قطر (3 سایت برتر 2022)
مقاله بعدیعکس کریستیانو رونالدو و همسرش + زندگینامه

1 نظر

  1. شرط میبندم که ایران میزنه امریکا رو
    آمریکا هر چیزیش خوب باشه فوتبالش افتضاحه قبلا هم که یه بار بردیمشون یه بار هم تو خود امریکا مساوی کردیم

ارسال پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید